Cautare
Romanian RO

ANUNTURI GENERALE CLASIFICATE GRATUITE DIN TOATA ROMANIA

Angajez Ingrijitor si Intretinere vila turistica

Romania, Brasov, Bran
Publicat 1 saptamana in urma
ID #21484
QR CODE
1 - 3 de 3
1.00 Lei
Romania, Brasov, Bran,

Descriere

Societate comerciala angajeaza familie (sot si sotie) sau o persoana de sex feminin pentru intretinerea si administrarea unei pensiuni turistice, localitatea Bran, judetul Brasov.
Cerinte
Atributii generale:
- ingrijitorul vilei asigura ingrijirea si curatenia interioara si exterioara a proprietatii, ajuta la solutionarea eventualelor defectiuni, punerea micului dejun la dispozitia turistilor.
Responsabilitati:
- daca exista permis de conducere categoria B este un plus.
- respecta regulile disciplinare si de ordine stabilite de angajator
- realizeaza cand este cazul necesarul de aprovizionare
- nu se va prezenta la locul de munca sub influenta bauturilor alcoolice si a substantelor stupefiante
- va executa cu profesionalism si spirit de raspundere toate sarcinile care i-au fost incredintate
- nu va absenta fara motiv, fara sa anunte in prealabil conducerea societatii si fara a primi acordul beneficiarului.
Cerinte:
- experienta intr-un post similar este considerata un plus;
- calificarea de instalator este considerata un plus pentru el;
- seriozitate maxima;
- disponibilitate full time de relocare in Bran Judet Brasov.
- referintele sunt obligatorii.
Oferta (bonusuri, beneficii)
- pachet salarial motivant
- cazare in conditii foarte bune (familia respectiva va locui la Poiana Tapului)
- mese bauturi tot ce tine de alte cheltuieli ingrijire personala incluse.
- alte detalii se vor oferi telefonic.

Informatii suplimentare

Send messageto seller

Contacteaza vanzatorul

    Angajez
    Utilizator neînregistrat
    Extensiile permise: png,gif,jpg.
    Maximum size: 262.1Mb.

    Comentarii

    Întrebare? Aveți nevoie de mai multe informații? Doriți să puneți întrebări? Adăugați un comentariu nou ... Trebuie să vă conectați mai întâi.
    Pune întrebări legate de numai această listare.
    Comentariile sunt moderate.
    1.00 Lei
    Contacteaza vanzatorul 073380xxxx

    Date despre vanzator

    Angajez

    Locația imobilului

    Bran